| Webstránky
Vytváram optimalizované webstránky a e-shopy v CMS zvanom Wordpress. Samozrejmosťou je znalosť často používaných pluginov ako Woocommerce a jeho pridružených pluginov pre efektívny e-shop, Yoast SEO, SMTP a ďalších na podporu optimalizovanej stránky. Klientom ponúkam možnosť prelinkovania stránky na sociálne profily a nastavenia odberu noviniek pre ich potenciálnych zákazníkov. Všetko v záujme vyššej interakcie a podchytenie záujmu návštevníkov stránok hneď v úvode.
| Grafický dizajn
Grafický dizajn využívam pri web dizajne a tvorbe obsahu webstránok, pri správe sociálnych médií a realizácii e-mailového marketingu. Pracujem s Adobe CC, konkrétne s Photoshopom a Illustratorom. V mojom portfóliu nájdete aj ilustrácie, logo dizajn, prípadne grafické práce určené pre tlač.
| Sociálne médiá
Sociálne médiá vnímam ako skvelú formu pre zlepšenie vzťahov so zákazníkmi a ich informovanosti. V nadväznosti na produkt, či službu spravujem stránky na sociálnych sieťach, hlavne Facebook a Instagram profily, a vytváram súvisiace kampane. Ponúkam plánovanie príspevkov, vhodne volený obsah, grafické práce a štylizácia textov, a citlivý a profesionálny prístup k vašim fanúšikom.
| E-mail marketing
Mám skúsenosti s e-mailovým marketingom a správou newsletterov, a to v systéme Mailchimp. Umožňuje efektívnu integráciu newslettera na web a sociálne médiá, je kompatibilný s CMS Wordpress.
Považujem sa za analyticko-kreatívneho človeka, ktorý sa pomerne ľahko učí a chápe súvislosti.
Ak vás moje práce zaujali a máte záujem o spoluprácu, ozvite sa mi a dohodneme si osobné stretnutie.
Back to Top