Venujem sa tvorbe webových stránok, správe sociálnych médii a online kampaní, a tvorbe súvisiaceho grafického dizajnu.
Webstránky
Vytváram optimalizované webstránky a e-shopy v CMS zvanom Wordpress. Samozrejmosťou je znalosť často používaných pluginov ako Woocommerce a jeho pridružených pluginov pre efektívny e-shop, Yoast SEO, SMTP a ďalších na podporu optimalizovanej stránky.
Sociálne médiá
Sociálne médiá vnímam ako skvelú formu pre zlepšenie vzťahov so zákazníkmi a ich informovanosti. Aktuálne spravujem dve Facebook stránky a dva Instagram business profily: pre Cottage - telovú kozmetiku a Softlips - balzamy na pery, kde promujem nielen samotné produkty, ale aj akcie obchodných partnerov, a vytváram vzťahy s verejnosťou organizovaním súťaží. Rozvíjam spoluprácu s blogrkami / vlogerkami a ďalšími promo kanálmi za účelom propagácie a zvýšenia povedomia o oboch značkách.
E-mail marketing
Mám skúsenosti s e-mailovým marketingom a správou newsletterov, a to v systéme Mailchimp. Umožňuje efektívnu integráciu newslettera na web a sociálne médiá, je kompatibilný s CMS Wordpress.
Grafický dizajn
Grafický dizajn využívam pri web dizajne a tvorbe obsahu webstránok, pri správe sociálnych médií a realizácii e-mailového marketingu. Pracujem s Adobe CC, konkrétne s Photoshopom a Illustratorom. V mojom portfóliu nájdete aj ilustrácie, logo dizajn, prípadne grafické práce určené pre tlač, ktorým sa síce venujem s nadšením, ale dostávam sa k týmto činnostiam skôr výnimočne.
Považujem sa za analyticko-kreatívneho človeka, ktorý sa pomerne ľahko učí a chápe súvislosti.
Ak vás moje promo zaujalo a viete si predstaviť spoluprácu, privítam osobné stretnutie, na ktorom sa môžeme detailnejšie porozprávať o plánovanom projekte.
Prajem veľa úspechov :)
Back to Top